Фізична реабілітація

Фізична реабілітація

Індивідуальна програма, розроблена нашими сертифікованими фахівцями включає вправи з відсутністю осьового навантаження на хребетний стовп і суглоби, а спеціальні тренажери Gym80 Medical дозволяють дозувати навантаження на окремі групи м'язів і зв'язок, забезпечуючи оптимальний режим фізичних впливів.

Кінезітерапія

Ми всі знаємо, про благотворний вплив фізичних вправ на здоров'я. Але не кожен знає, що є форма терапії, яка використовує руху, яка благотворно впливає на організм в області: травматології, ревматології, хірургії, гінекології, неврології, дихальної та серцево - судинної системи.

Лікувальна фізкультура (ЛФК)

Лікувальна фізкультура (ЛФК) - це сукупність методів лікування, профілактики і медичної реабілітації, заснованих на використанні фізичних вправ, спеціально підібраних і методично розроблених.

Кінезіотейпірованіе

Для підвищення ефективності реабілітаційних програм рекомендуємо застосовувати кінезіотейпірованіе! При сколіозі, артрозі (болях в суглобах) остеохондрозі, травмах опорно рухового апарату.

KinesiKids

За допомогою розробленої методики: гідромасаж, масаж, баланс гімнастика, fly-yoga, кінезітерапія, кардиотренировка, профілактор Євмінова, наші фахівці сформують умови для оптимальної роботи та розвитку організму дитини.

Відновлення після травм

Методика відновлення при травматологічних ушкодженнях, що розрізняються по локалізації, виду, тяжкості, загальному стану потерпілого та ін., Має деякі особливості в зв'язку зі специфікою порушень, симптоматикою і течією кожного з них.