Суглобова гімнастика
Суглобова гімнастика

Комплекс спеціально підібраних вправ, розрахований на людей будь-якого віку. Основні рухи спрямовані на розтягування суглобів, збільшення їх рухливості, розвиток можливостей організму в цілому. Такий комплекс подарує Вам відчуття «управління» своїм тілом, зробить руху більш плавними, скоординованими і красивими. Уміння відчувати своє тіло – мета будь-якої гімнастики.

Головний плюс від занять суглобової гімнастикою – в організмі в достатній кількості починає вироблятися межсуставних рідина. Іншими словами, людина перестає «скрипіти». Це набір елементарних рухів, які відновлюють природну рухливість суглобів, починаючи від звичайних обертань кистями типу «ми писали, ми писали, наші пальчики втомилися» і закінчуючи складними силовими і розтягують вправами. Під «складними» рухами мається на увазі місток і шпагат, які мріють навчитися виконувати всі жінки світу. Протипоказань для суглобової гімнастики немає ніяких, і діти можуть займатися, і дорослі до глибокої старості.

Втім, гнучкість і розтяжка – не головні придбання від занять суглобової гімнастикою. Завдяки точно вивіреної навантаженні зміцнюються всі великі суглоби тіла, в них стимулюється вироблення суглобної рідини. В результаті з’являється давно забута, дитяча легкість і свобода рухів.