Сколіоз
Сколіоз

Сколіоз-захворювання опорно-рухового апарату, що характеризується викривленням хребта у фронтальній (бічний) площині з розворотом хребців навколо своєї осі, що веде до порушення функції грудної клітки, а також до косметичних дефектів. Сколіоз це проблема асиметрії.

Часто викривлення розвиваються у віці від 9 до 14 років і сколіоз може привести до неправильного положення таза, хребта і грудної клітки. Ці порушення положення не тільки пов’язані з дисбалансом специфічних м’язових груп, але також впливають на всі рухи: стоячи, сидячи або лежачи. Сколіоз може формуватися і в дорослому віці у представників професій, пов’язаних з тривалим перебуванням в одному положенні.

Заняття в залі фізичної реабілітації «Yes Fitness Premium» проводяться на спеціальних тренажерах компанії GYM80 Medical (Німеччина), які дозволяють реалізовувати унікальні ефективні програми. Сертифікований фахівець «Yes Fitness Premium» навчить правильно виконувати вправи і проконтролює техніку їх виконання. Вправи підбираються індивідуально.

Атмосфера оптимізму в «Yes Fitness Premium» і близько не нагадує атмосферу поліклінік і лікарень. У нас немає хворих, у нас є тільки одужують!