Підготовка до ендопротезування
Підготовка до ендопротезування

Підготовка до ендопротезування кульшових суглобів і фізична реабілітація після операцій при коксартрозе III - IV ступеня

Ендопротезування кульшового суглоба – це хірургічна операція по заміні пошкодженої тазостегнового суглоба на штучний ендопротез.

Існує багато причин, які можуть призводити до захворювань тазостегнового суглоба. Найбільш поширеною причиною є патологічне руйнування хрящової тканини суглоба (остеоартрит), з переходом в остеоартроз. У медичних колах для визначення остеоартрозу тазостегнового суглоба використовується термін «коксартроз».

Біль при ходьбі, прогресивне зменшення дистанції, яку Ви можете пройти без болю і врешті-решт відсутність полегшення навіть в момент відпочинку, з помітним обмеженням руху в т / б з-ве. Ці симптоми відчувають люди, які страждають захворюванням тазостегнового суглоба.

Патологічні зміни можуть бути виявлені, як правило, при рентгенологічному дослідженні. Шар хрящової тканини, що покриває поверхні суглоба, на рентгенограмі не видний. Проте, лікар може зробити висновок про стан хрящової тканини на підставі аналізу оточуючих кісткових структур.

Коли всі види консервативного лікування (такі як: фізіотерапія, використання корсетів, спеціальні ванни, анальгетики і протизапальні препарати) стають неефективними, імплантація штучного суглоба, також звана тотальним ендопротезування тазостегнового суглоба, забезпечить повне відновлення свободи рухів.

Сучасне реабілітаційне обладнання німецької компанії «Gym80 Medical», яким оснащений зал фізичної реабілітації фітнес-клубу «Yes», ​​дасть Вам унікальну можливість пройти передопераційну підготовку до ендопротезування суглобів та реабілітацію після хірургічного втручання. Ми радимо Вам до операції пройти 12 занять, щоб підготувати суглоб до оперативного втручання: поліпшити кровопостачання і живлення тканин навколо суглоба, підготувати м’язи і зв’язки.

Після операції рекомендуємо пройти курс реабілітації за індивідуально підібраною програмою, що враховує фізичний стан, наявність супутніх захворювань (ІХС, бронхіальної астми, остеопороз і ін.) І Ваші особливості. Виконуючи спеціальні вправи, що допомагають задіяти необхідні для відновлення після операції м’язи, Ви скорочуєте і полегшуєте собі шлях одужання і зменшуєте ризик ускладнень. В цьому випадку післяопераційний відновлювальний період протікає значно легше і швидше.

Виконання вправ на реабілітаційних тренажерах під строгим контролем сертифікованих фахівців в області кінезітерапії, фізичної реабілітації, ЛФК – дозволить максимально відновити режим руху, поліпшить обмінні процеси в м’язових і кісткових тканинах, зміцнить м’язи тіла і кінцівок. Ви зможете за досить короткий час відновити повну працездатність, позбутися від необхідності використовувати милиці.

Вправи покращують фізичний стан всього організму в цілому, а можливість знову відчути себе здоровим, відчути радість руху без болю, наповнить Вас упевненістю в правильності проведеної операції і поліпшить емоційний стан.