Остеохондроз
Остеохондроз

Причинами захворювання можуть бути спадковість, малорухливий спосіб життя, тривале перебування в незручних положеннях (за кермом, за комп’ютером, і т. П.), Порушення обміну речовин. У таких положеннях кровопостачання і забезпечення поживними речовинами тканин, що оточують хребет, в кілька разів гірше, ніж зазвичай. Суть остеохондрозу полягає в хворобливих змінах міжхребцевих дисків, їх деформації, зменшенні висоти, розшаруванні. Потім до процесу залучаються суміжні хребці, міжхребцеві суглоби і зв’язковий апарат хребта.

Вправи на спеціальних реабілітаційних тренажерах компанії GYM80 Medical (Німеччина), стимулюють ослаблені або розслаблюють напружені м’язи без осьового навантаження на суглоби і хребетний стовп. При цьому всі вправи, з одного боку розвантажують хребет, з іншого – відновлюють кровообіг в м’язах хребта, знімають болі, усувають спазми. А діафрагмальне дихання, якому навчають клієнта, при виконанні цих вправ дозволяє знімати внутрішньо грудний і внутрішньочеревний тиск.

Контрольовані кваліфікованими фахівцями заняття на реабілітаційних тренажерах, ефективніше домашньої гімнастики. Кожному клієнту, що звернувся до наших фахівців з фізичної реабілітації, розробляється індивідуальна програма, виконання якої знімає болі і відновлює працездатність. Тільки такий підсумок можна вважати справжнім одужанням. Ваше здоров’я – у ваших руках!

У фітнес – клубі «Yes Fitness Premium» Ви можете пройти відновний курс фізичної реабілітації при проблемах:

  • гострі болі в спині
  • остеохондроз шийного відділу хребта
  • остеохондроз грудного відділу хребта
  • остеохондроз поперекового відділу хребта