Кінезітерапія
Кінезітерапія

Ми усі знаємо, про благотворний вплив фізичних вправ на здоров’я. Але не кожен знає, що є форма терапії, що використовує рухи, яка благотворно впливає на організм в області: травматології, ревматології, хірургії, гінекології, неврології, дихальної і серцево-судинної системи. Це називається кінезітерапією.

Головний принцип кінезітерапії: правильний рух лікує, неправильний – нівечить

Метод є системою вправ, які спочатку розраховані на активізацію глибоких скелетних м’язів, що примикають до хребта і великих суглобів. В процесі зайняття налагоджується кровообіг в мускулатурі, отже, покращується вступ поживних речовин до кісткової тканини.

Виконуючи певну систему вправ, клієнт за допомогою фахівця може попередити або навіть вилікувати такі захворювання опорно-рухового апарату, як остеохондроз, грижа міжхребцевих дисків, артрит і артроз.

У залі фізичної реабілітації фитнес-клуба “YES” Ви можете отримати кваліфіковану консультацію фахівця з кінезітерапії і ЛФК. Пройти оздоровчо-профілактичний курс при травмах і захворюваннях хребта, суглобів, а також внутрішніх органів, застосовуючи лікувальну фізкультуру, отримуючи реальні результати без операцій і ліків! Наші фахівці пройшли повний курс навчання методиці кінезітерапії і мають тривалий досвід роботи.

Під час зайняття в залі Ви знаходитеся під постійним наглядом інструктора. Для кожного клієнта складається індивідуальна програма, яка може коригуватися, оскільки можливе підключення допоміжних методик. Головна умова для тих, що звернулися до нас – виконання наших рекомендацій, у тому числі при виконанні вправ на тренажерах. Один курс складається з 10 занять, тривалістю 60-90 хвилин кожне (в середньому 3 рази в тиждень).

Система занять в залі фізичної реабілітації істотно відрізняється від спортивної, передусім тим, що сюди звертаються люди, далекі від спорту і навіть байдужі до форм свого тіла, в усякому разі, на першому етапі занять.

Зал фізичної реабілітації оснащений декомпресійними і антигравітаційними тренажерами німецької компанії “Gym80” останнього покоління, що дозволяє точно дозувати силові дії на окремі групи м’язів і зв’язок, забезпечуючи адекватний режим фізичних дій. Завдяки тісній співпраці фахівців “Gym80” із спортивними лікарями Кельнского університету, вдалося створити тренажери з найвищою біомеханічною якістю і, що дуже важливо, абсолютно безпечні і тому рекомендовані до використання в медичних реабілітаційних центрах. “Gym80” – це тренажери преміум класу, при виробництві яких використовуються новітні технології і матеріали.

Важливим компонентом кінезітерапії є сауна-терапія. У нашому клубі любителі вологої пари можуть відвідати хаммам.

Також до ваших послуг професійні масажисти готові запропонувати Вам різні види лікувального масажу.

Після відвідування залу фізичної реабілітації Ви зможете прийняти перлинну ванну з цілющою травою, ефірними оліями, що чинить виражену лікувальну дію при захворюваннях опорно-рухового апарату. До ваших послуг гідромасажна ванна, душ Шарко, пресотерапія.

Важливо пам’ятати, що біль – це тільки симптом, а не хвороба і не причина. І її не потрібно боятися. Як тільки буде усунена причина болю – спазм глибоких м’язів, біль обов’язково відступить.