Кінезітерапія
Кінезітерапія

Ми всі знаємо, про благотворний вплив фізичних вправ на здоров’я. Але не кожен знає, що є форма терапії, яка використовує руху, яка благотворно впливає на організм в області: травматології, ревматології, хірургії, гінекології, неврології, дихальної та серцево – судинної системи. Це називається кінезітерапіей.

Главний принцип кинезитерапии: правильний рух лікує, неправильний – каліче

Метод являє собою систему вправ, які спочатку розраховані на активізацію глибоких скелетних м’язів, що примикають до хребта і великим суглобам. В процесі занять налагоджується кровообіг в м’язах, отже, поліпшується надходження поживних речовин до кісткової ткані.

Виполняя певну систему вправ, клієнт за допомогою фахівця може попередити або навіть вилікувати такі захворювання опорно-рухового апарату, як остеохондроз, грижа міжхребцевих дисків, артрит і артроз.

У залі фізичної реабілітації фітнес-клубу «YES» Ви можете отримати кваліфіковану консультацію фахівця по кінезітерапії і ЛФК. Пройти оздоровчо-профілактичний курс при травмах і захворюваннях хребта, суглобів, а також внутрішніх органів, застосовуючи лікувальну фізкультуру, отримуючи реальні результати без операцій і ліків! Наші фахівці пройшли повний курс навчання методиці кинезитерапии і мають тривалий досвід работи.

В час занять в залі Ви перебуваєте під постійним наглядом інструктора. Для кожного клієнта складається індивідуальна програма, яка може коригуватися, так як можливе підключення допоміжних методик. Головна умова для звернулися до нас – виконання наших рекомендацій, в тому числі при виконанні вправ на тренажерах. Один курс складається з 12 занять, тривалістю 60-90 хвилин кожна (в середньому 3 рази в тиждень).

Система занять в залі фізичної реабілітації істотно відрізняється від спортивної, перш за все тим, що сюди звертаються люди, далекі від спорту і навіть байдужі до форм свого тіла, у всякому разі, на першому етапі занятій.

Зал фізичної реабілітації оснащений декомпресійними та антигравітаційними тренажерами німецької компанії «Gym80» останнього покоління, що дозволяє точно дозувати силові дії на окремі групи м’язів і зв’язок, забезпечуючи адекватний режим фізичних впливів. Завдяки тісній співпраці фахівців «Gym80» зі спортивними лікарями Кельнського університету, вдалося створити тренажери з найвищим біомеханічних якістю і, що дуже важливо, абсолютно безпечні і тому рекомендовані до використання в медичних реабілітаційних центрах. «Gym80» – це тренажери преміум класу, при виробництві яких використовуються новітні технології та матеріали.

Важним компонентом кинезитерапии є сауна-терапія. У нашому клубі любителі вологої пари можуть відвідати хаммам.

Также до Ваших послуг професійні масажисти готові запропонувати Вам різні види лікувального массажа.

После відвідування залу фізичної реабілітації Ви зможете прийняти перлову ванну з цілющою травою, ефірними маслами, що надає виражену лікувальну дію при захворюваннях опорно-рухового апарату. До Ваших послуг гідромасажна ванна, душ Шарко, прессотерапія.

Важно пам’ятати, що біль – це тільки симптом, а не хвороба і не причина. І її не треба боятися. Як тільки буде усунена причина болю – спазм глибоких м’язів, біль обов’язково відступит.