Майбутнім мамам
Майбутнім мамам

Підготовка до пологів у «Yes»

Під час вагітності стан дитини знаходиться в прямій залежності від самопочуття майбутньої мами. Якщо вагітність протікає благополучно і без ускладнень, виконання комплексу вправ – гарантія гарного самопочуття вагітної жінки та створення оптимальних умов для розвитку майбутньої дитини.

Спеціально розроблені вправи для Майбутніх Мам включають:

  • Підготовку до вагітності (зміцнення м’язів черевного преса, поліпшення кровопостачання органів малого тазу, профілактика дисфункції яєчників і варикозної хвороби та ін.)
  • Навчання гімнастики для Майбутніх Мам
  • Відновлення після пологів (зміцнення м’язів черевного преса, позбавлення від поперекових болів, профілактика опущень тазових органів, корекція ваги)

Фізична підготовка організму до пологів – це комплекс індивідуальних вправ, загартовування, навчання правильному диханню і способам розслаблення. Виконуючи вправи, жінка допомагає організму впорається з подвійним навантаженням, покращує функції дихальної системи, активізує роботу серця і судин, забезпечує доставку необхідних поживних речовин і кисню для росту і розвитку майбутньої дитини, допомагає вчасно видалити вуглекислоту та інші продукти метаболізму. Це – запорука здоров’я Вашого малюка, думати про який необхідно з найперших днів вагітності.

Для багатьох жінок вкрай важливо уникнути розширення вен, розтяжок на шкірі живота, стегон і грудей, позбутися від болю в попереку. Не потрібно терпіти болю в спині! Спеціальні, спрямовані на зміцнення м’язів спини вправи допоможуть уникнути поширених у вагітних проблем з хребтом або позбутися від уже наявних порушень. Програма, також включає вправи для профілактики застійних явищ в органах малого таза та в нижніх кінцівках. Ваше тіло стане міцним, особливо м’язи спини, які несуть підвищене навантаження під час вагітності у зв’язку зі зміщенням центру ваги.

Важлива умова благополучних пологів зміцнення м’язових груп, які будуть активно задіяні. Спеціальні вправи на чергування періодів напруги і періодів релаксації дають додаткову впевненість в благополучний перебіг пологів, допомагають уникнути ускладнень.

Методисти і інструктори реабілітаційного залу «Yes» стежать за темпом і правильним виконанням вправ (за положенням спини, голови, живота, таза, ніг і рук), адже заняття під час вагітності повинні покращувати самопочуття.

Комплекс вправ після пологів

Мета нашого комплексу – відновлення здоров’я жінки після пологів, допомогти їй уникнути післяпологових проблем (опущення тазового дна, післяпологової депресії), забезпечити позитивний настрій. Разом з цим, програма дозволить не набрати вагу або скинути зайві кілограми. При регулярних заняттях нормалізується сон, активізується обмін речовин, збільшується надходження кисню до тканин, поліпшується загальне самопочуття і настрій. Індивідуально підібрана для кожної мами програма дозволяє поступово збільшувати навантаження при виконанні різноманітних вправ.

У нашому клубі приділяється увага емоційного комфорту клієнтів. Співробітники «Yes Fitness» – це не просто інструктори, а друзі, які знають Ваші особливості, а сам клуб ще й клубне простір, де в процесі занять майбутні мами не тільки розвивають і відновлюють фізичні можливості, а й покращують свій психоемоційний стан через спілкування один з другом.

Вагітність не хвороба, а особливий стан організму, що вимагає специфічного підходу.

Будьте здорові і щасливі!