Правила та умови
  1. Ви можете оплатити своє замовлення онлайн, за допомогою банківської карти, через процессингову компанію UPC (один з найбільших процесингових центрів в Центральній і Східній Європі, в якому щомісяця обробляється понад 55 мільйонів операцій за платіжними картками в інтернеті, банкоматах та торгових мережах) .
  2. Всі платежі обробляються через безпечне з’єднання.
  3. Після підтвердження замовлення, Ви будете перенаправлені на захищену платіжну сторінку UPC, де Вам необхідно буде вести дані для оплати замовлення.
  4. Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України.
  5. Після успішної оплати на зазначену у формі оплати електронну пошту буде спрямований електронний чек з інформацією про замовлення і проведену оплату.
  6. Термін розгляду заявки на повернення коштів становить 3 дні, повернення здійснюється на банківську карту, з якої проводився платіж протягом 5 банківських днів.
  7. Усі спори і розбіжності повинні бути врегульовані сторонами шляхом переговорів.
  8. У разі не вирішення сторонами спору між собою мирним шляхом, спір вирішується згідно з чинним законодавством України.

Дані картки не зберігаються на нашому сервері.
Нікому не повідомляйте дані Вашої картки (номер, термін дії, CVV-код), співробітники «YES FITNESS» ніколи не будуть питати у Вас цю інформацію!