Пер. Нечипоренко, 4 PREMIUM FITNESS Gym, Cycle, Trx, Cardio Workouts

Вартість абонементів

Iнструктори

Групові заняття

Фізична реабілітація

Про клуб

Сучасний і добре обладнаний фітнес-клуб, розташований в історичному, культурному і діловому центрі Одеси, біля Тираспольської площі. Відкрито у вересні 2012 року.

У нашому фітнес-клубі Ви відчуєте себе комфортно, забудете про поточні проблеми, але будете завжди пам’ятати про те, що є одна важлива річ, яку не можна відкладати на потім – це Ваше здоров’я, а значить, краса і душевну рівновагу.
У фітнес-клубі для Вас працює:

 • Два тренажерних зали (300 м²) з професійними силовими тренажерами: «Panatta Sport» (Італія), «Gym80» (Німеччина), «Life Fitness» (США);
 • Кардіозал (100 м²): кардіотренажери AeroFit, AeroStream;
 • Сайкл RealRyder (45 м²);
 • Зал №1 (65 м²): бокс / функціональний тренінг;
 • Зал №2 (45 м²): гімнастика, калланетика, боротьба;
 • Зал №3 (100 м²): Fly Yoga, TRX, силові та танцювальні напрямки, йога, програми Medical;
 • SPA: гідромасаж з використанням мультифункціональної ванни Aquadelicia VIII, душ «Шарко» Aquabella, пресотерапія, косметологія тіла і обличчя;
 • Солярій MegaSun T200 (Німеччина);
 • Хаммам (Турецька лазня): призначений для відпочинку, допоможе розслабитися, зняти втому і м’язову напругу;
 • Масажний кабінет;
 • Фіто-бар: фахівці нашого клубу із задоволенням допоможуть з рекомендаціями зі спортивного харчування, у Вас буде можливість не тільки розпочати тренування, але і правильно харчуватися;
 • Роздягальні з душовими, шафки для одягу;
 • Професійна система кондиціонування і вентиляції Mitsubishi;
 • А головне, високопрофесійний тренерський склад – все це у Вашому повному розпорядженні.

Основний принцип нашої роботи – надання послуг кращої якості при збереженні помірних цін.

Правила відвідування

1.1 При купівлі абонемента Ви отримуєте персональну клубну карту, яка є перепусткою в фітнес-клуб. При вході пред’явіть її на рецепції в обмін на ключ від шафки.
1.2 Термін активації абонемента – 1 місяць, з дня покупки.
1.3 Тренувальні зони закінчують роботу за 15 хвилин до закриття клубу. Прохання не затримуватися в фітнес-клубі після закінчення робочого часу.

Ваше перебування в клубі

2.1 Заняття в залах клубу дозволені тільки в чистій змінною спортивного взуття. Рекомендується використовувати зручну закрите взуття з гумовою і не ковзної підошвою. Забороняється використовувати взуття на високих підборах, зі шкіряною підошвою, з шипами, тренуватися босоніж або у відкритому взутті.

2.2 У тренажерному залі заборонено займатися з оголеним торсом.
2.3 Під час тренувань необхідно обов’язково використовувати рушник.
2.4 Відвідування хамама дозволено при наявності халата і гумових капців, або при оренді їх на рецепції клубу. Необхідно прийняти душ перед кожним відвідуванням хаммама. Забороняється користуватися кремами, маслами і медом.
На території клубу заборонено: курити, перебувати в нетверезому стані, без спеціальної домовленості з Адміністрацією проводити відео та фотозйомку.

Правила техніки безпеки при заняттях в тренажерному залі

3.1 Щоб уникнути травм настійно рекомендуємо пройти безкоштовний вступний інструктаж в тренажерному залі.
3.2 До самостійних занять в тренажерному залі допускаються особи, які досягли 16-річного віку. До 16 років – тільки з персональним інструктором.
3.3 Не допускається перевантаження тренажерних пристроїв понад норму додатковим навішуванням вантажів. Забороняється бігати, стрибати, або відволікати увагу займаються іншими способами. Забороняється робота на несправних тренажерах. У разі виявлення несправностей (надрив троса, механічні пошкодження) необхідно повідомити про це інструктора тренажерного залу.
3.4 Після виконання вправ займається зобов’язаний прибрати використовується їм спортивне обладнання на спеціально відведені місця .
3.5 Забороняється приступати до занять в залі при травмах і загальне недомагання. При погіршенні самопочуття необхідно припинити тренування і повідомити інструктора.
3.6 На початку тренування на біговій доріжці необхідно ставати на підставки по краях рушійною стрічки, встановити мінімальну швидкість і починати тренування після того, як стрічка прийшла в рух. Не можна сходити з тренажера до повної зупинки стрічки.
3.7 Після заняття, будь ласка, звільніть шафа від особистих речей, здайте ключ і рушник на рецепцію в обмін на клубну карту.

3.8 Члени клубу несуть матеріальну відповідальність за псування спортивного інвентарю та іншого обладнання.

Правила є обов’язковими для дотримання всіма членами клубу. У разі порушення правил, дирекція клубу залишає за собою право на дострокове припинення абонемента.

Адміністрація клубу буде вдячна за зауваження і доповнення до правил фітнес-клубу і постарається врахувати Ваші побажання.