Ак. Вильямса, 59-е FITNESS CLUB Gym, Trx, Cardio Workouts

Вартість абонементів

Iнструктори

Групові заняття

Фізична реабілітація

Про клуб

ФК розташований на території житлового комплексу «Золота чайка» в районі 9-ї станції Люстдорфської дороги (мкр. Таїрова). Відкрився 10.01.2012 г.

У фітнес-клубі для Вас працює:

  • Два тренажерних зали (133 м²) з силовими тренажерами «Inter Atletika» (PROFESSIONAL LINE);
  • Аеробний зал (84 м²) – укомплектований сучасним обладнанням;
  • Кардіозал (48 м²), обладнання AeroFit Professional та HouseFit Pro;
  • Масажний кабінет;
  • Солярій Hapro Luxura V5 (Нідерланди);
  • Фіто-бар;
  • Роздягальні з душовими, шафки для одягу;
  • Професійна система кондиціювання LG і вентиляції Mitsubishi.

Наші тренери постійно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у фітнес-конвенціях, є призерами змагань.

Професійні тренажери, сучасний дизайн приміщень, і теплий прийом зроблять Ваше перебування в «Yes Fitness» приємним і корисним.

Правила відвідування

1.1 При купівлі абонемента Ви отримуєте персональну клубну карту, яка є перепусткою в фітнес-клуб. При вході пред’явіть її на рецепції в обмін на ключ від шафки.
1.2 Термін активації абонемента – 1 місяць, з дня покупки.
1.3 Тренувальні зони закінчують роботу за 15 хвилин до закриття клубу. Прохання не затримуватися в фітнес-клубі після закінчення робочого часу.

Ваше перебування в клубі

2.1 Заняття в залах клубу дозволені тільки в чистій змінною спортивного взуття. Рекомендується використовувати зручну закрите взуття з гумовою і не ковзної підошвою. Забороняється використовувати взуття на високих підборах, зі шкіряною підошвою, з шипами, тренуватися босоніж або у відкритому взутті.

2.2 В тренажерном зале запрещено заниматься с обнаженным торсом.
2.3 Під час тренувань необхідно обов’язково використовувати рушник.
2.4 Відвідування хамама дозволено при наявності халата і гумових капців, або при оренді їх на рецепції клубу. Необхідно прийняти душ перед кожним відвідуванням хаммама. Забороняється користуватися кремами, маслами і медом.
На території клубу заборонено:
курити, перебувати в нетверезому стані, без спеціальної домовленості з Адміністрацією проводити відео та фотозйомку.

Правила техніки безпеки при заняттях в тренажерному залі

3.1 Щоб уникнути травм настійно рекомендуємо пройти безкоштовний вступний інструктаж в тренажерному залі.
3.2 До самостійних занять в тренажерному залі допускаються особи, які досягли 16-річного віку. До 16 років – тільки з персональним інструктором.
3.3 Не допускається перевантаження тренажерних пристроїв понад норму додатковим навішуванням вантажів. Забороняється бігати, стрибати, або відволікати увагу займаються іншими способами. Забороняється робота на несправних тренажерах. У разі виявлення несправностей (надрив троса, механічні пошкодження) необхідно повідомити про це інструктора тренажерного залу.
3.4 Після виконання вправ займається зобов’язаний прибрати використовується їм спортивне обладнання на спеціально відведені місця .
3.5 Забороняється приступати до занять в залі при травмах і загальне недомагання. При погіршенні самопочуття необхідно припинити тренування і повідомити інструктора.
3.6 На початку тренування на біговій доріжці необхідно ставати на підставки по краях рушійною стрічки, встановити мінімальну швидкість і починати тренування після того, як стрічка прийшла в рух. Не можна сходити з тренажера до повної зупинки стрічки.
3.7 Після заняття, будь ласка, звільніть шафа від особистих речей, здайте ключ і рушник на рецепцію в обмін на клубну карту.

3.8 Члени клубу несуть матеріальну відповідальність за псування спортивного інвентарю та іншого обладнання.

Правила є обов’язковими для дотримання всіма членами клубу. У разі порушення правил, дирекція клубу залишає за собою право на дострокове припинення абонемента.

Адміністрація клубу буде вдячна за зауваження і доповнення до правил фітнес-клубу і постарається врахувати Ваші побажання.